C - 1 - 1

Termíny kurzů, které se konají v Rehabilitačním a vzdělávacím centru Smíšek

Na Úbočí 10 - Praha 8, tel: 284 810 231

 

 

Pokud jste aktivním terapeutem metody SPS (metodu aktivně užívate s klienty) je nutné si každé dva roky obnovovat vzdělání absolvováním kurzu stejné nebo vyšší úrovně.

 

Cena kurzu pro jednotlivce je 1800 Kč za 1 den (8 vyučovacích hodin) v níže uvedených termínech.

Cena kurzu je 6000 Kč při platbě všech 4 dnů najednou, nejpozději v první den konání prvního zvoleného kurzu (např. 1 A+B+C+D, 2 A+B, 3 A+B, 4 A+B, 5 A+B, 6 A+B, 7 A+B)

Již objednané a zaplacené termíny není možné měnit a ani požadovat vrácení peněz.

Cena kurzu pro skupinu mimo níže uvedené termíny je 15 000 Kč + DPH za 1 den (8 vyučovacích hodin).

 

Cena kurzu vedeného MUDr. Richardem Smíškem:

1 den 2 500 Kč, 2 dny 4 000 Kč, 4 dny 6 000 Kč.

 

Na kurzy si s sebou vezměte pohodlné oblečení na cvičení. Cvičí se bez bot v ponožkách.

 

TERMÍN ČAS DRUH KURZU LEKTOR

So 18.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 19.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Út 21.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

MUDr. V. Štaffa

St 22.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

MUDr. V. Štaffa

So 25.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. Kateřina Strnadová

Ne 26.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. Kateřina Strnadová

Út 28.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

MUDr. V. Štaffa

St 29.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

MUDr. V. Štaffa

Út a St 4.-5.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 2 A Bederní páteř

Mgr. G. Konečná

So 8.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. Kateřina Strnadová

Ne 9.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. Kateřina Strnadová

Út a St 18.-19.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 2 B Krční a hrudní páteř

Mgr. G. Konečná

St 26.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. N. Klučková

Čt 27.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. N. Klučková

So + Ne 29.2. - 1.3.2020

9 - 17 hod

Kurz Cvičení dle svalové analýzy

Bc. Kateřina Strnadová

Út a St 3.-4.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 3 A Horní končetina

Mgr. G. Konečná

So 14.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 15.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Út + St 17.-18.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 11 RTG, MRI

MUDr. V. Štaffa

Čt 19.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. N. Klučková

Pá 20.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. N. Klučková

So - Ne 21.-22.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 9 Opakování cviků

MUDr. Alena Böhmerová

Út a St 24.-25.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 3 B Dolní končetina

Mgr. G. Konečná

Čt až Ne 26.-29.3.2020

POZOR na místo konání

9 - 17 hod

Kurz 4 A+B Svalové řetězce

zámek Berchtold - Kunice-Vidovice, Hlavní 6

MUDr. Richard Smíšek

Čt 26.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

MUDr. Alena Böhmerová

Pá 27.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

MUDr. Alena Böhmerová

Čt až Ne 2.4. - 5.4.2020

9- 17

Kurz 7 A+B SPORT

Paulína Novotná

Út a St 7.-8.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 5 A Skolióza

Mgr. G. Konečná

So 18.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 19.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Po 20.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

MUDr. Alena Böhmerová

Út 21.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

MUDr. Alena Böhmerová

St a Čt 22.-23.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 5 B Skolióza

Mgr. G. Konečná

So - Ne 25.-26.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 10 Opakování manuálních technik

MUDr. Alena Böhmerová

St 29.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. N. Klučková

Čt 30.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. N. Klučková

Út - St 12.-13.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 3 A Horní končetina

Mgr. Věra Havránková

So 16.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. N. Klučková

Ne 17.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. N. Klučková

Út - St 19.-20.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 2 A Bederní páteř

MUDr. V. Štaffa

Čt 21.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Mgr. G. Konečná

Pá 22.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Mgr. G. Konečná

So + Ne 23.-24.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 11 RTG, MRI

MUDr. Darja Starková

Út - St 26.-27.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 2 B Krční a hrudní páteř

MUDr. V. Štaffa

Čt 28.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Mgr. G. Konečná

Pá 29.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Mgr. G. Konečná

So a Ne 30.-31.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 5 A Skolióza

Bc. Natálie Klučková

Út - St 2.-3.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 9 Opakování cviků

Mgr. G. Konečná

Út - St 9.-10.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 3 B Dolní končetina

Mgr. Věra Havránková

Čt až Ne 11.-14.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 6 A + B Vertebroviscerální vztahy

MUDr. R. Smíšek

So 13.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 14.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Út - St 16.-17.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 9 Opakování manuálních technik

Mgr. G. Konečná

Čt a Pá 18.-19.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 5 B Skolióza

Bc. Natálie Klučková

Čt až Ne 24.9. - 27.9.2020

9- 17

Kurz 7 A+B SPORT

Paulína Novotná