header

Terapeuti Prešovský kraj

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Jsme povini vyžádat si souhlas se zpracováním osobních údajů našich terapeutů. Pokud jste našim aktivním terapeutem a i nadále chcete být uvedení v tomto seznamu  zašlete nám přiložený naskenovaný souhlas na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dále upozorňujeme, že platnost vašeho certifikátu je omezena na 2 roky, poté je nutné si certifikát obnovit absolvováním kurzu stejné nebo vyšší úrovně. Pokud je jíž váš certifikát neplatný nemůžeme vás zde uvádět.

Uvádět zde budeme pouze ty terapeuty, kteří aktivně a kvalitně vyučují metodu SPS.

GDPR souhlas

 

Lipany

 

Kocůreková Michaela, Janebuca 571, Tel: 0948 258 780, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

 

Poprad

 

Cevárová Simona,  Uherova 37, Poprad 05801, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., www.masaz-poprad.sk 

 

 

 

Prešov

 

OrthoStabil, Ortopediská ambulacia, Kováčska 15, 051/772 14 80, 0918 029 238, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., www.orthostabil.sk