header

Terapeuti Nitranský kraj

 

Levice

_________________________________________________________________________________ 

Reindlová Tatiana,  I. krasku 1, Levice, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., www.forlifestudio.eu , tel.: +421 0911 022 329 

 

 

Nitra

_________________________________________________________________________________ 

Bullová Sandra Ing, Šúdolská 792/61 - Pohybové štúdio, Bratislavská 4 - Smolbull gym, tel: 0948 022 726

Illéš Justin, Mostná 13, tel:  0915 265 521, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., www.masazejustin.sk

 

 

 

Vráble

_________________________________________________________________________________ 

Drahoš Štefan, Hurbanova 1192/31, tel:0917272468, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

....................................................................................................................

 

 

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Jsme povini vyžádat si souhlas se zpracováním osobních údajů našich terapeutů. Pokud jste našim aktivním terapeutem a i nadále chcete být uvedení v tomto seznamu  zašlete nám přiložený naskenovaný souhlas na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dále upozorňujeme, že platnost vašeho certifikátu je omezena na 2 roky, poté je nutné si certifikát obnovit absolvováním kurzu stejné nebo vyšší úrovně. Pokud je jíž váš certifikát neplatný nemůžeme vás zde uvádět.

Uvádět zde budeme pouze ty terapeuty, kteří aktivně a kvalitně vyučují metodu SPS.

GDPR souhlas