C - 1 - 1

Termíny kurzů, které se konají v Rehabilitačním a vzdělávacím centru Smíšek

Na Úbočí 10 - Praha 8, tel: 284 810 231

 

 

1.5.2019 Proběhne změna cen kurzů v centru Smíšek. 

jeden den SPS kurzu 1800Kč

čtyři dny SPS kurzu 6000Kč

Klienti, kteří již mají objednaný termín po uvedeném datu zůstává původní smluvená cena viz níže.

Ceny kurzů vedené MUDr. Smíškem zůstávají nezměněny

 

Pokud jste aktivním terapeutem metody SPS (metodu aktivně užívate s klienty) je nutné si každé dva roky obnovovat vzdělání absolvováním kurzu stejné nebo vyšší úrovně.

 

Cena kurzu pro jednotlivce je 1800 Kč za 1 den (8 vyučovacích hodin) v níže uvedených termínech.

Cena kurzu je 6000 Kč při platbě všech 4 dnů najednou, nejpozději v první den konání prvního zvoleného kurzu (např. 1 A+B+C+D, 2 A+B, 3 A+B, 4 A+B, 5 A+B, 6 A+B, 7 A+B)

Již objednané a zaplacené termíny není možné měnit a ani požadovat vrácení peněz.

Cena kurzu pro skupinu mimo níže uvedené termíny je 15 000 Kč + DPH za 1 den (8 vyučovacích hodin).

 

Cena kurzu vedeného MUDr. Richardem Smíškem:

1 den 2 500 Kč, 2 dny 4 000 Kč, 4 dny 6 000 Kč.

 

Na kurzy si s sebou vezměte pohodlné oblečení na cvičení. Cvičí se bez bot v ponožkách.

 

TERMÍN ČAS DRUH KURZU LEKTOR

So + Ne 16. - 17.11.2019

ZRUŠEN

Kurz 11 RTG, MRI

MUDr. Darja Starková

Po - Út 18.-19.11.2019

9 - 17 hod

Kurz 3 A Horní končetina končetina

Mgr. G. Konečná

St a Čt 20.-21.11.2019

9 - 17 hod

Kurz 5 A Skolióza

Bc. Natálie Krátká

So - Ne 23.-24.11.2019

OBSAZEN

Kurz 10 Opakování manuálních technik

MUDr. Alena Böhmerová

Út - St 26.-27.11.2019

9 - 17 hod

Kurz 3 B Dolní končetina

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

So 30.11.2019

OBSAZEN

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 1.12.2019

OBSAZEN

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Po 2.12.2019

OBSAZEN

Kurz 1 C

Mgr. G. Konečná

Út 3.12.2019

OBSAZEN

Kurz 1 D

Mgr. G. Konečná

St - Čt 4.-5.12.2019

9 - 17 hod

Kurz 2 B Krční a hrudní páteř

Mgr. Věra Havránková

St a Čt 4.-5.12.2019

9 - 17 hod

Kurz 5 B Skolióza

Bc. Natálie Krátká

Po až Čt 9.-12.12.2019

OBSAZEN

Kurz 6 A + B Vertebroviscerální vztahy

MUDr. R. Smíšek

So 18.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 19.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Út 21.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

MUDr. V. Štaffa

St 22.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

MUDr. V. Štaffa

So 25.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. Kateřina Strnadová

Ne 26.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. Kateřina Strnadová

Út 28.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

MUDr. V. Štaffa

St 29.1.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

MUDr. V. Štaffa

Út a St 4.-5.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 2 A Bederní páteř

Mgr. G. Konečná

So 8.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. Kateřina Strnadová

Ne 9.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. Kateřina Strnadová

Út a St 18.-19.2.2020

9 - 17 hod

Kurz 2 B Krční a hrudní páteř

Mgr. G. Konečná

So + Ne 29.2. - 1.3.2020

9 - 17 hod

Kurz Cvičení dle svalové analýzy

Bc. Kateřina Strnadová

Út a St 3.-4.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 3 A Horní končetina

Mgr. G. Konečná

So 14.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 15.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Út + St 17.-18.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 11 RTG, MRI

MUDr. V. Štaffa

So - Ne 21.-22.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 9 Opakování cviků

MUDr. Alena Böhmerová

Út a St 24.-25.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 3 B Dolní končetina

Mgr. G. Konečná

Čt 26.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

MUDr. Alena Böhmerová

Pá 27.3.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

MUDr. Alena Böhmerová

Čt až Ne 2.4. - 5.4.2020

9- 17

Kurz 7 A+B SPORT

Paulína Novotná

Út a St 7.-8.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 5 A Skolióza

Mgr. G. Konečná

So 18.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 19.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Po 20.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

MUDr. Alena Böhmerová

Út 21.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

MUDr. Alena Böhmerová

St a Čt 22.-23.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 5 B Skolióza

Mgr. G. Konečná

So - Ne 25.-26.4.2020

9 - 17 hod

Kurz 10 Opakování manuálních technik

MUDr. Alena Böhmerová

Út - St 12.-13.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 3 A Horní končetina

Mgr. Věra Havránková

Út - St 19.-20.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 2 A Bederní páteř

MUDr. V. Štaffa

Čt 21.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Mgr. G. Konečná

Pá 22.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Mgr. G. Konečná

So + Ne 23.-24.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 11 RTG, MRI

MUDr. Darja Starková

Út - St 26.-27.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 2 B Krční a hrudní páteř

MUDr. V. Štaffa

Čt 28.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Mgr. G. Konečná

Pá 29.5.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Mgr. G. Konečná

Út - St 2.-3.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 9 Opakování cviků

Mgr. G. Konečná

Út - St 9.-10.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 3 B Dolní končetina

Mgr. Věra Havránková

Čt až Ne 11.-14.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 6 A + B Vertebroviscerální vztahy

MUDr. R. Smíšek

So 13.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 14.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Út - St 16.-17.6.2020

9 - 17 hod

Kurz 9 Opakování manuálních technik

Mgr. G. Konečná

Čt až Ne 24.9. - 27.9.2020

9- 17

Kurz 7 A+B SPORT

Paulína Novotná