C - 1 - 2

Kurzy metody Spirální stabilizace páteře, které se konají

mimo centrum Smíšek v České republice

 

TERMÍN ČAS DRUH KURZU, MÍSTO, POŘADATEL, PŘIHLÁŠKY LEKTOR

 

Pá - So 30.8 - 31.8.2019

13 - 20 hod, 9-17 hod

Kurz 1 C + D Rožnov pod Radhoštěm, MVDr. Z. Neřádová, tel: 605 833 931, www.cititsedobre.cz

MVD. Zuzana Neřádová

So - Ne 31.8 - 1.9.2019

9-17 hod

Kurz 1 A + B Ostrava, D. Rozbroj, tel: 608 831 855, www.zazrakyduse.cz

Mgr. Alex Kling

Čt - Ne 12.9 - 15.9.2019

9-17 hod

Kurz 1 A + B + C + D Brno, A. Kling, tel: 728 947 922, www.skola-zad.cz

Mgr. Alex Kling

So - Ne 14.9 - 15.9.2019

9-17 hod

Kurz 1 A + B Rožnov pod Radhoštěm, MVDr. Z. Neřádová, tel: 605 833 931, www.cititsedobre.cz

MVD. Zuzana Neřádová

So - Ne 21.9 - 22.9.2019

9-17 hod

Kurz 1 A + B Brno, A. Kling, tel: 728 947 922, www.skola-zad.cz

Mgr. Alex Kling

So + Ne 21.9 - 22.9.2019

9-17 hod

Kurz úvodní 1 C+D Olomouc, M. Osmanczyk, tel: 606 175 531, www.rehab.kurzy-havrankova.cz

Mgr. Věra Havránková

So - Ne 5.10 - 6.10.2019

9-17 hod

Kurz 5 A SkoliózaRožnov pod Radhoštěm, MVDr. Z. Neřádová, tel: 605 833 931, www.cititsedobre.cz

MVD. Zuzana Neřádová

So až Út 5.-8.10.2019

9-17 hod

Kurz 1 A + B + C + D úvodní Praha, Renata Škrabalová, tel: 608 724 530, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Renata Škrabalová

So + Ne 5.10 - 6.10.2019

9-17 hod

Kurz 2 B Krční a hrudn páteřÚstí nad Labem, M. Osmanczyk, tel: 606 175 531, www.rehab.kurzy-havrankova.cz

Mgr. Věra Havránková

Čt až Ne 10.-13.10.2019

9-17 hod

Kurz 2 A + B Výhřez diskuPraha, Renata Škrabalová, tel: 608 724 530, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Renata Škrabalová

So - Ne 19.10 - 20.10.2019

9-17 hod

Kurz 2 A bederní páteř Brno, A. Kling, tel: 728 947 922, www.skola-zad.cz

Mgr. M. Morávek

Čt - Ne 25.10 - 28.10.2019

9-17 hod

Kurz 1 A + B + C + D úvodní Praha, R. Nesvadba, tel: 777 755 192, www.stopbolestizad.cz

Jitka Malechová

Pá - Po 25.10 - 28.10.2019

9-17 hod

Kurz 1 A + B + C + D Brno, A. Kling, tel: 728 947 922, www.skola-zad.cz

Mgr. Alex Kling

So - Ne 2.11 - 3.11.2019

9-17 hod

Kurz 1 A + B Ostrava, D. Rozbroj, tel: 608 831 855, www.zazrakyduse.cz

Mgr. Alex Kling

So - Ne 2.11 - 3.11.2019

9-17 hod

Kurz 2 A Bederní páteřRožnov pod Radhoštěm, MVDr. Z. Neřádová, tel: 605 833 931, www.cititsedobre.cz

MVD. Zuzana Neřádová

Po až Čt 18. - 21.11.2019

9-17 hod

Kurz 6 A+B Vertebro Lednice, P. Kopek, tel: 602 665 905, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MUDr. Richard Smíšek

So - Ne 23.11 - 24.11.2019

9-17 hod

Kurz 7 A SPORT Brno, A. Kling, tel: 728 947 922, www.skola-zad.cz

Mgr. Martin Morávek

So - Ne 30.11 - 1.12.2019

9-17 hod

Kurz 2 B krční a hrudní páteř Brno, A. Kling, tel: 728 947 922, www.skola-zad.cz

Mgr. Martin Morávek

So - Ne 7.12 - 8.12.2019

9-17 hod

Kurz 3 A Horní končetinaRožnov pod Radhoštěm, MVDr. Z. Neřádová, tel: 605 833 931, www.cititsedobre.cz

MVD. Zuzana Neřádová

So - Ne 14.12 - 15.12.2019

9-17 hod

Kurz 1 A + B Brno, A. Kling, tel: 728 947 922, www.skola-zad.cz

Mgr. Alex Kling